Ana sayfa Kurumsal Yatırımcı Basın İnsan Kaynakları E-Hizmetler
Anasayfa > Kurumsal > Şirket Yönetimi
Yönetim Kurulu
Raj Shankar, Yönetim Kurulu Başkanı:Sn. Raj Shankar, Ekim 2014 yılından beri Redington’da Sorumlu Müdür olarak görev yapmaktadır. Sn. Raj Shankar aynı zamanda, Redington India’da Yönetici Müdür ve Redington Gulf ve Arena Bilgisayar’ın Yönetim Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 2014 yılına kadar Redington India’da Başkan Yardımcısı ve Redington’ın Uluslararası Operasyonların Sorumlu Müdür’lüğünü yapmıştır. Kendisi, yenilikçi bir iş modeli ve gayretle Redington'ın faaliyetlerinin Orta Doğu'da lider konuma taşınmasından büyük ölçüde sorumludur. 2004 yılında Redington’ın Afrika’daki büyümesini ve 2010 yılında Türkiye’deki büyümesini teşvik etmeye yardımcı olmuştur. Redington’a katılmadan önce Sn. Raj Shankar, tekstil ve ilaç sanayi sekörlerinde Hindistan içinde ve yurt dışında 10 yılı aşkın süreyle çalışmıştır. Sn. Raj Shankar Birla Teknoloji ve Bilim Enstitüsü (BITS) işletme bölümü yüksek lisans mezunudur.
 
Mustafa Çağan Hakan Akbaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili (Bağımsız):Hakan Akbaş, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Amerika’da Rochester Üniversitesi Simon School’da burslu MBA eğitimi aldı. İş hayatına 1995 yılında Amerika’da Xerox Corporation’da, Pazarlama Müdürü olarak başlayan Akbaş,2001-2006 yılları arasında Xerox Global Hizmetler Grubunda İş Geliştirme Operasyonlarından sorumlu Genel Müdür olarak görev yaptı. 2006 yılında EMC - Document Sciences Corporation'da Satis ve Pazarlama Grup Başkanı ve Kıdemli Başkan Yardımcısı oldu. 2007 yılında Türkiye’ye dönüş yapan Akbaş, Sabancı Holding’de Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı ve Holding İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Sabancı Holding’in Sigorta Hizmetleri Grup Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkanı görevlerinde bulunarak, grup bünyesindeki 11 ayrı şirketin yönetim kurulu üyelik görevlerini icra etti.2011 yılında, kurumsallaşma, yönetim, ve yeniden yapılanma konularında şirket ve yönetim kurullarına danışmanlık hizmeti veren Global Dealings Group şirketini kuran Akbaş, halen şirketin Kurucu ortağı olarak görev yapmaktadır.Bu görevine ek olarak Ocak 2012’den bu yana eski ABD Disisleri Bakanı Madeleine Albright liderliğindeki, dünyanın en önde gelen ticari diplomasi firması Albright Stonebridge Group'ta Turkiye’den sorumlu Başdanışman olarak çalışmaktadır.
 
Ramkumar Balakrishnan, Yönetim Kurulu Üyesi:Ramkumar Balakrishnan, Hindistan Somaiya Institute of Management Studies İşletme Okulundan mezun olmuştur. Güney Asya, Orta Doğu ve Afrika'da uzun süre bilişim teknolojileri alanında tecrübe edinmiştir. Daha önce IBM ve Tech Pacific şirketlerinde çeşitli görevler alan Sayın Balakrishnan, Redington Grubuna Value iş biriminin geliştirilmesinden ve Orta Doğu ile Asya bölgelerindeki büyümeden sorumlu olarak katılmıştır.
 
Sriram Ganeshan, Yönetim Kurulu Üyesi:Hindistan Mali Müşavirler Enstitüsünde kayıtlı mali müşavir olan Sriram Ganeshan’ın 3 yılı 4 büyük denetim firmasında birinde olmak üzere 15 yılı aşkın mesleki tecrübesi bulunmaktadır.Sayın Ganeshan 11 yıldan fazla süredir Redington Gulf bünyesinde çalışmakta olup halen Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdürlük (CFO) görevini yürütmektedir.
 
Ahmet Levent Serttaş Ahmet Levent Serttaş, Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız Üye): Ahmet Levent Serttaş’ın Boğaziçi Üniversitesinden işletme alanında lisans ve London Business School’dan finans alanında master derecesi bulunmaktadır. Levent serbest muhasebeci, mali müşavirdir. 1996 yılında Arthur Andersen denetim bölümünde kariyerine başladıktan sonra finansal denetim ve finansal raporlama alanlarında Arthur Andersen ve Ernst&Young İstanbul, Johannesburg, Londra ve Abu Dhabi ofislerinde 12 yıl çalışmıştır. Ardından Abu Dhabi’de IPIC şirketinde Genel Müdür danışmanlığı, Kuala Lumpur’da Uluslararası İslami Likit Yönetim şirketinde ve İstanbul’da Tosyalı Toyo Çelik A.Ş.’de kurucu CFO olarak görev yapmıştır. Halen Altis Danışmanlık çatısı altında, finansal raporlama, finans ve muhasebe fonksiyonlarının yapılandırılması ve M&A işlemlerinde fintek, mühendislik, yayıncılık, sigortacılık ve eğlence alanlarında faaliyet gösteren şirketlere danışmanlık vermektedir.
 
Üst Yönetim
Serkan ÇELİK Serkan Çelik, Genel Müdür:2007 Yılında Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Arena’ya katılan Serkan Çelik 1996 – 1998 Yıllarında Denge Denetim ve 1998 – 2007 Yıllarında PricewaterhouseCoopers bünyesinde vergi, mali hukuk ve muhasebe tekniği konularında danışman olarak görev yapmıştır. Bu süreçte farklı sektörlerde yerli ve yabancı ortaklı 200’den fazla firmaya danışmanlık vermiş olan Çelik pek çok şirketin genel yapısı ve mali işler yapılarının kurulması ve geliştirilmesi konularında da danışmanlık yapmıştır. Arena bünyesinde 2007 yılından bugüne kadar tüm grup şirketlerinin mali işlerinin yönetilmesinden sorumlu olan Çelik, bu görevinin yanı sıra Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin kurucu Genel Müdürlüğü görevini de sürdürmektedir. Serkan Çelik, Harvard Business School General Management Programı ve İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur.
 
Erdal Hergüner Erdal Hergüner, Genel Müdür Yardımcısı, Satış: IT sektöründe çalışmaya 1989 yılında Mikroset A.Ş. de başlayan Erdal Hergüner 2000 yılına kadar Mikroset A.Ş.’de Genel Müdürlük görevini üstlenmiştir. 2001 yılında Arena’ya katılarak 2014 yılına kadar satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2014-2015 yıllarında Logosoft’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Erdal Hergüner 2017 yılı Aralık ayından itibaren tekrar Arena bünyesinde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. 1964 İstanbul doğumlu olan Hergüner Kabataş Erkek lisesi ardından Anadolu Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesinden mezun olmuştur, evli ve iki çocuk sahibidir.
 
Erdal Hergüner Kerem Günay, Genel Müdür Yardımcısı, Mali İşler: 2002 yılında Boğaziçi Universitesi İşletme bolumunden mezun olan Kerem Günay 2002-2010 yılları arasında PricewaterhouseCoopers şirketinde çalışmış olup yerli ve yabancı pek çok firmaya vergi ve finansal danışmanlık hizmeti vermiştir. 2010 yılında Vodafone Türkiye’ye katılan Günay, Vodafone Türkiye bünyesinde Vergi, Hazine, Kredi Risk, Finans Operasyonları, Muhasebe, Gelir Güvencesi, Finansal planlama, Raporlama ve Yatırımcı ilişkileri bölümlerinin yönetimini üstlenmiştir. 1 Temmuz 2018 itibari ile Arena Bünyesi’ne katılan Kerem Günay, SMMM unvanını haiz olup, Kadir Has Üniversitesi’nden ‘Bankacılık ve Finans’ alanında Doktora derecesine sahiptir. Evli ve iki çocuk sahibidir.
 
Alper HARPUT Alper Harput, Genel Müdür Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri: 2000 yılında Arena'nın SAP uygulama projesi ile Arena'da proje yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Alper Harput daha önce SAP Türkiye'de önemli SAP projelerinde danışman ve proje yöneticisi olarak çalıştı. SAP projesinden sonra Arena'da Strateji ve İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştığı sıralarda sektörün ilk online B2B web sitesi www.pencere.com başta olmak üzere tüm web uygulamalarının geliştirilmesi, Arena'daki iç süreçlerin oluşturulması, takip ve raporlama ihtiyaçlarının sağlanması alanlarından sorumlu oldu. 2008 yılı başından itibaren Strateji ve İş Geliştirme'den sorumu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Harput,1992 ITÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü Mezunudur.
 
Serkan Kutlu Serkan Kutlu, Genel Müdür Yardımcısı, Strateji ve İş Geliştirme: 2016 yılında Arena’da Genel Müdür Yardımcısı görevine başlayan Serkan Kutlu, çalışma hayatının ilk yıllarında Probil’de (günümüzde Netaş bünyesine katılmıştır) Katma Değerli Kurumsal Çözümler ve Sistem Entegrasyon konularında çalışmıştır. 2005 – 2010 yılları arasında İsviçre Merkezli Darest firmasında İş Geliştirme ve Stratejik Danışmanlık konularında projeler geliştirmiş, 2010 yılı sonrasında Türkiye’ye dönüş yaparak IBM Türkiye’de Kurumsal Altyapı Çözümleri Grup Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi ve University of Geneva Executive MBA mezunudur.
Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Yasal Uyarı & Gizlilik | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Site Haritası | İletişim
KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA VE GİZLİLİK POLİTİKASI
X