Ana sayfa Kurumsal Yatırımcı Basın İnsan Kaynakları E-Hizmetler
Anasayfa > Kurumsal > Şirket Yönetimi
Yönetim Kurulu
Raj Shankar, Yönetim Kurulu Başkanı:Sn. Raj Shankar, Ekim 2014 yılından beri Redington’da Sorumlu Müdür olarak görev yapmaktadır. Sn. Raj Shankar aynı zamanda, Redington India’da Yönetici Müdür ve Redington Gulf ve Arena Bilgisayar’ın Yönetim Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 2014 yılına kadar Redington India’da Başkan Yardımcısı ve Redington’ın Uluslararası Operasyonların Sorumlu Müdür’lüğünü yapmıştır. Kendisi, yenilikçi bir iş modeli ve gayretle Redington'ın faaliyetlerinin Orta Doğu'da lider konuma taşınmasından büyük ölçüde sorumludur. 2004 yılında Redington’ın Afrika’daki büyümesini ve 2010 yılında Türkiye’deki büyümesini teşvik etmeye yardımcı olmuştur. Redington’a katılmadan önce Sn. Raj Shankar, tekstil ve ilaç sanayi sekörlerinde Hindistan içinde ve yurt dışında 10 yılı aşkın süreyle çalışmıştır. Sn. Raj Shankar Birla Teknoloji ve Bilim Enstitüsü (BITS) işletme bölümü yüksek lisans mezunudur.
 
Cüneyt GENÇ Cüneyt Genç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili (Bağımsız):Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden MBA derecesi bulunmaktadır. Millenium Bank A.Ş.’de 2002-2007 yılları arasında İcra Kurulu Başkanlığı yapmış olup 2007-2010 yılları arasında finans sektöründe yer alan şirketlerde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2010-2012 yılları arasında Ernst & Young Türkiye ofisinde Danışmanlık Hizmetleri Lideri olarak görev alan Cüneyt Genç, halen kendi danışmanlık firmasının faaliyetlerini yürütmektedir.
 
Ramkumar Balakrishnan, Yönetim Kurulu Üyesi:Ramkumar Balakrishnan, Hindistan Somaiya Institute of Management Studies İşletme Okulundan mezun olmuştur. Güney Asya, Orta Doğu ve Afrika'da uzun süre bilişim teknolojileri alanında tecrübe edinmiştir. Daha önce IBM ve Tech Pacific şirketlerinde çeşitli görevler alan Sayın Balakrishnan, Redington Grubuna Value iş biriminin geliştirilmesinden ve Orta Doğu ile Asya bölgelerindeki büyümeden sorumlu olarak katılmıştır.
 
Sriram Ganeshan, Yönetim Kurulu Üyesi:Hindistan Mali Müşavirler Enstitüsünde kayıtlı mali müşavir olan Sriram Ganeshan’ın 3 yılı 4 büyük denetim firmasında birinde olmak üzere 15 yılı aşkın mesleki tecrübesi bulunmaktadır.Sayın Ganeshan 11 yıldan fazla süredir Redington Gulf bünyesinde çalışmakta olup halen Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdürlük (CFO) görevini yürütmektedir.
 
Mustafa Çağan Hakan Akbaş, Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız Üye):Hakan Akbaş, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Amerika’da Rochester Üniversitesi Simon School’da burslu MBA eğitimi aldı. İş hayatına 1995 yılında Amerika’da Xerox Corporation’da, Pazarlama Müdürü olarak başlayan Akbaş,2001-2006 yılları arasında Xerox Global Hizmetler Grubunda İş Geliştirme Operasyonlarından sorumlu Genel Müdür olarak görev yaptı. 2006 yılında EMC - Document Sciences Corporation'da Satis ve Pazarlama Grup Başkanı ve Kıdemli Başkan Yardımcısı oldu. 2007 yılında Türkiye’ye dönüş yapan Akbaş, Sabancı Holding’de Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı ve Holding İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Sabancı Holding’in Sigorta Hizmetleri Grup Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Başkanı görevlerinde bulunarak, grup bünyesindeki 11 ayrı şirketin yönetim kurulu üyelik görevlerini icra etti.2011 yılında, kurumsallaşma, yönetim, ve yeniden yapılanma konularında şirket ve yönetim kurullarına danışmanlık hizmeti veren Global Dealings Group şirketini kuran Akbaş, halen şirketin Kurucu ortağı olarak görev yapmaktadır.Bu görevine ek olarak Ocak 2012’den bu yana eski ABD Disisleri Bakanı Madeleine Albright liderliğindeki, dünyanın en önde gelen ticari diplomasi firması Albright Stonebridge Group'ta Turkiye’den sorumlu Başdanışman olarak çalışmaktadır.
 
Üst Yönetim
Serkan ÇELİK Serkan Çelik, Genel Müdür:2007 Yılında Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Arena’ya katılan Serkan Çelik 1996 – 1998 Yıllarında Denge Denetim ve 1998 – 2007 Yıllarında PricewaterhouseCoopers bünyesinde vergi, mali hukuk ve muhasebe tekniği konularında danışman olarak görev yapmıştır. Bu süreçte farklı sektörlerde yerli ve yabancı ortaklı 200’den fazla firmaya danışmanlık vermiş olan Çelik pek çok şirketin genel yapısı ve mali işler yapılarının kurulması ve geliştirilmesi konularında da danışmanlık yapmıştır. Arena bünyesinde 2007 yılından bugüne kadar tüm grup şirketlerinin mali işlerinin yönetilmesinden sorumlu olan Çelik, bu görevinin yanı sıra Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin kurucu Genel Müdürlüğü görevini de sürdürmektedir. Serkan Çelik, Harvard Business School General Management Programı ve İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur.
 
Serkan Kutlu Serkan Kutlu, Genel Müdür Yardımcısı, Value Ürünler: Mayıs 2016 itibarı ile Arena’da Genel Müdür Yardımcısı, Value Ürün Grubu görevine başlayan Serkan Kutlu, 1999 yılında çalışma hayatına E-Teknik Eletronik ile atılmış, sırasıyla Tesaş ve Probil’de Katma Değerli Kurumsal Çözümler ve Sistem Entegrasyon konularında çalışmıştır. 2005 – 2010 yılları arasında İsviçre Merkezli Darest firmasında İş Geliştirme ve Stratejik Danışmanlık konularında projeler geliştirmiştir. 2010 – 2015 yıllarında IBM Türkiye’de görev yapan Serkan Kutlu, son olarak 2015 yılında Türkiye piyasasına giriş yapan orta katman yazılım firması TmaxSoft’un Türkiye Satış ve Strateji direktörü görevini yürütmüştür. Serkan Kutlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi ve University of Geneva Executive MBA mezunudur.
 
Alper HARPUT Alper Harput, Genel Müdür Yardımcısı, Strateji ve İş Geliştirme:2000 yılında Arena'nın SAP uygulama projesi ile Arena'da proje yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Alper Harput daha önce SAP Türkiye'de önemli SAP projelerinde danışman ve proje yöneticisi olarak çalıştı. SAP projesinden sonra Arena'da Strateji ve İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştığı sıralarda sektörün ilk online B2B web sitesi www.pencere.com başta olmak üzere tüm web uygulamalarının geliştirilmesi, Arena'daki iç süreçlerin oluşturulması, takip ve raporlama ihtiyaçlarının sağlanması alanlarından sorumlu oldu. 2008 yılı başından itibaren Strateji ve İş Geliştirme'den sorumu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Harput,1992 ITÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü Mezunudur.
 
Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Yasal Uyarı & Gizlilik | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Site Haritası | İletişim